5 ciekawych blogów na BlogDay 2010

BlogDay to taki dzień, gdy się publikuje na blogach odnośniki do ciekawych blogów. Więc ja podrzucam Wam ciekawe odnośniki do blogów zbliżonych tematycznie, które czytuję. Kolejność przypadkowa.

  1. Maczeta Ockhama. Jak umiejętnie wykorzystywać na swoją korzyść luki w przepisach prawa. Czyli co robić na przykład, by pozyskać drugi paszport.
  2. Death Valley Magazine. Blog o tematach militarnych, survivalowych, recenzje sprzętu, dywagacje na różne tematy.
  3. Surviving in Argentina. Blog pisany przez Argentyńczyka, który na własnej skórze przeżył tamtejszy kryzys finansowy w 2001 roku. Oprócz bloga, napisał też książkę, którą będę chciał zamówić przy najbliższej okazji.
  4. Co w złocie, srebrze i ropie piszczy. Monitoring rynku surowców i finansów. Drożejąca ropa moim zdaniem przyczyni się do końca świata, jaki znamy, a metale szlachetne pomogą nam się przed tym zabezpieczyć.
  5. Polski Instytut Permakultury. Permakultura to taki sposób uprawy roli, by przy minimum nakładów osiągać maksimum rezultatów. To mi się podoba, jako metoda zabezpieczenia żywności na przyszłość. 🙂

Czytacie jakieś inne blogi, które mogłyby zainteresować moich czytelników? Podrzućcie, proszę! 🙂

Survivalista (admin)

Artur Kwiatkowski. Magister inżynier, posiadacz licencjatu z zarządzania. Samouk w wielu dziedzinach, ale nie czuje się ekspertem w żadnej. Interesuje się zdrowym życiem i podróżami. I przygotowaniami na trudne czasy, rzecz jasna!

Mogą Cię zainteresować także...

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Notify me of followup comments via e-mail. You can also subscribe without commenting.