Co to są snajperki ASG? Broń kolekcjonerska dla miłośników militariów

Interesujesz się militariami, survivalem, a może po prostu jesteś zafascynowany techniką strzelania? Co powiesz na to, że możesz legalnie przetestować najpopularniejsze bronie palne używane na całym świecie. Poznaj świat airsoftu, który łączy pasję do militariów z przygodą i świetną zabawą.

Czym są snajperki ASG?

Snajperki ASG (ang. Air Soft Gun) to repliki broni palnej odwzorowane w skali 1:1. Zamiast prawdziwej amunicji, wykorzystują plastikowe kulki o średnicy 6 mm lub 8 mm – w zależności od typu ważą one od 0,11 do 0,43 g. Snajperki ASG wyglądają bardzo realistycznie, z tego powodu można łatwo je pomylić z oryginalnymi odpowiednikami.

Repliki ASG obejmują szeroką gamę broni: pistolety, strzelby, karabiny, a nawet granatniki. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się snajperki, które umożliwiają oddawanie dalekodystansowych i celnych strzałów. Na tle pozostałych replik wyróżnia je długa lufa, która sprawia, że są one najbardziej okazałymi spośród wszystkich broni ASG. Dużym zainteresowaniem cieszą się, m.in. karabiny snajperskie ASG ASG M40A3 McMillan, ASG Urban Sniper czy ASG P288.

Karabiny snajperskie ASG – jak można je wykorzystać?

Snajperki ASG to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów, którzy interesują się bronią i chcą stworzyć w zaciszu domowym wystawę najpopularniejszych lub najbardziej unikalnych modeli. Z karabinów snajperskich można legalnie strzelać. Jeśli masz ogród lub trochę miejsca obok domu, możesz zorganizować zawody strzeleckie dla przyjaciół. Strzelanie do celu zapewnia mnóstwo świetnej zabawy.

Pójdź o krok dalej i wejdź do świata airsoftu. To rodzaj gry zespołowej polegającej na odwzorowaniu potyczek oddziałów zbrojnych. Zbierz przyjaciół, podzielcie się na dwie drużyny i sprawdźcie swoje umiejętności – celność, szybkość i myślenie taktyczne. Jeśli chcesz poczuć się jak prawdziwy żołnierz, udaj się na specjalne areny lub hale airsoftowe, które odwzorowują pola bitwy. Takie miejscówki można znaleźć zarówno w małych, jak i dużych miastach. Chcesz rozpocząć swoją przygodę z bronią ASG i airsoftem? Kliknij link https://allegrolokalnie.pl/oferty/asg/karabiny-snajperskie-253889 i wyposaż się w swoją pierwszą replikę!

Mogą Cię zainteresować także...

4 komentarze

 1. Abigail pisze:

  ile są warte kombinezony https://sklep.oxyline.eu/certyfikowany-kombinezon-ochronny-oxychem-c250
  jakiś trzeba mieć do maski gazowej, do ochrony przed pyłem radioaktywnym, ale który wybrać i nie zapłacić jakis chorych pieniędzy.

 2. kołtun pisze:

  Dlaczego strona nie ma jakiegoś formularza do przekazywania wiadomości, linków.
  Dlaczego nie macie klucza gpg?

  polecam https://www.youtube.com/watch?v=Fq1m90h-GdE i poprzedni filmik o schronach w chinach. Skubańcy są już przygotowania na wojnę.

 3. ewrywr4ey45y pisze:

  https://wiadomosci.radiozet.pl/polska/z-polski-wywieziono-arcywazne-dane-nikt-tego-nie-kontrolowal
  jak by się kto pytał to sowieci wiedza gdzie bombardować.

 4. Awokado pisze:

  czy fakt, że złoto jest najdroższe w historii i srebro zaczyna drożeć jest zwiastunem problemów gospodarczych?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Notify me of followup comments via e-mail. You can also subscribe without commenting.