Czekolada, golarki i wełniane szaliki, czyli miejsca 71-80 z listy „Top 100 rzeczy…”

73. Produkty do golenia

Będąc osobą, która się regularnie goli, nie wiem, czy rzuciłbym się po to do sklepów, głównie dlatego, że mam zapas takich produktów, a twarz golę maszynką elektryczną. W moim wypadku jest to dużo szybsze i wygodniejsze.

nie ma za wiele praktycznych korzyści wynikających z tego, że człowiek jest ogolony, zwłaszcza na głowie. To tylko niekiedy lepiej wygląda i pozwala zachować poczucie normalności. Ale prawdą jest, że maski przeciwpyłowe i przeciwgazowe lepiej przylegają do twarzy, gdy nie mamy brody, więc pod tym kątem ludzie być może będą chcieli się golić.

Ale czy ktokolwiek będzie myślał tymi kategoriami? Wątpię.

Po publikacji na YT #shorts na ten temat, sporo osób zwróciło uwagę, że golenie innych obszarów ciała ułatwia utrzymanie ich w czystości, co jest oczywiście prawdą.

Ten artykuł ma także kolejne strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Krzysztof Lis

Magister inżynier mechanik. Interesuje się odnawialnymi źródłami energii, biopaliwami i nowoczesnym survivalem.

Mogą Cię zainteresować także...

1 Response

  1. Dominik pisze:

    Co do odzieży wełnianej, to istotnie posiada ona specyficzną cechę, która odróżnia ją od pozostałych materiałów i tkanin. Mianowicie wełna trzyma ciepło nawet kiedy jest mokra. Warto pamiętać. Choć z drugiej strony, nie sądzę, aby ta właśnie zaleta była w powyższym zestawieniu powodem wydzielenia jej spośród innych ubrań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Notify me of followup comments via e-mail. You can also subscribe without commenting.