Forum: reaktywacja!

Obiecaliśmy, że ponownie uruchomimy forum dyskusyjne Domowego Survivalu, które się nam dość dawno temu popsuło, gdy na Patronite przekroczymy poziom 1 000 zł wpłat miesięcznie.

Tymczasem udało nam się to zrobić już teraz, choć tego progu jeszcze nie przekroczyliśmy.

Forum od dłuższego czasu miało ogromny problem ze spamem, to znaczy my z nim mieliśmy problem, bo po prostu nie mogliśmy go ogarnąć. Brakowało nam na to czasu, co jest pośrednio efektem tego, że działamy jednocześnie w tak wielu różnych miejscach i obydwaj do tego normalnie pracujemy na etacie.

Ale i ten problem powinno się nam udać rozwiązać.

Od tego momentu wyłączamy rejestrację na forum nowych kont. Będzie ona dostępna wyłącznie dla naszych Patronów. Oznacza to, że przestaniemy walczyć z nowymi, rejestrującymi się co chwila spamerami. Oczywiście osoby, które na forum działały już od jakiegoś czasu, które to forum zbudowały, w dalszym ciągu będą mogły na nim się wypowiadać.

Forum nie będzie zamknięte do czytania dla osób z zewnątrz, bo uważamy, że ten ogromny zasób wiedzy jest bardzo użyteczny i nie może się w ten sposób marnować.

Każdy kanał komunikacji z Wami, niezależny od cyfrowych gigantów takich jak Facebook czy Google, jest dla nas niezmiernie cenny. Dlatego bardzo nas cieszy, że uporaliśmy się z tym problemem, z którym borykaliśmy się od dawna.

Survivalista (admin)

Artur Kwiatkowski. Magister inżynier, posiadacz licencjatu z zarządzania. Samouk w wielu dziedzinach, ale nie czuje się ekspertem w żadnej. Interesuje się zdrowym życiem i podróżami. I przygotowaniami na trudne czasy, rzecz jasna!

Mogą Cię zainteresować także...

8 komentarzy

 1. e4ytr4e5t pisze:

  brak działu łączność co jest dziwne widzac super promocje dokumentu łącznościowego 😉

 2. Marcin Szafarski pisze:

  No dobra. Jako patron co mam zrobić aby się zarejestrować?
  Marcin

 3. Antoni Macierewicz pisze:

  przejrzałem wpisy i szału nie ma. Może ci co się znaja i chca coś konkretnego napisać a nie bic piany jeszcze nie zajrzeli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Notify me of followup comments via e-mail. You can also subscribe without commenting.