Konkurs: wygraj baterię słoneczną (i kod rabatowy)

Jakiś czas temu wymyśliliśmy z Krzyśkiem, że fajnie byłoby przeprowadzić jakiś konkurs dla czytelników. Rozdać w nim coś, co praktycznie każdemu przyda się w przygotowaniach na gorsze czasy. Długo zastanawialiśmy się nad tym, co mogłoby być nagrodą w konkursie i wymyśliliśmy, że bateria słoneczna będzie idealną nagrodą.

Chcieliśmy zatem dać Wam taką właśnie baterię słoneczną, jaką widzicie poniżej. Jest dostosowana do systemów o napięciu 12V, czyli takim, jakie jest np. w samochodowym akumulatorze. Ma moc 10 Wp, wyposażona jest w wodoszczelną skrzynkę przyłączeniową, więc można ją z powodzeniem zamontować na zewnątrz na stałe. Mierzy ok. 35×29 cm i waży ok. 1,4 kg. Specjalnie utwardzana szyba czołowa doskonale zabezpiecza baterię słoneczną przed gradem.

I to początkowo miała być nagrodą w konkursie, ale potem powiedzieliśmy o tym pomyśle Larsowi ze sklepu Karaluch i zaproponował on, że dołoży od siebie 2 kupony rabatowe na 35% obniżki w jego sklepie. Mamy więc dwa komplety nagród w konkursie:

 1. nagrodę główną — baterię słoneczną i kupon rabatowy na 35% obniżki w sklepie Karaluch,
 2. nagrodę pocieszenia – kupon rabatowy na 35% obniżki.

Zasady konkursu

Zasady konkursu są bardzo proste. Aby wygrać nagrodę należy:

 1. napisać krótki tekst wyjaśniający laikom w prostych słowach czym jest nowoczesny survival (że to nie budowanie szałasów w lesie i rozpalanie ognia patykami, tylko przygotowywanie na gorsze czasy i nietypowe sytuacje) i dlaczego warto się nim zainteresować,
 2. opublikować go w internecie nie później niż w niedzielę 24.03.2013 r. — na swoim blogu, swoim profilu na Facebooku (lub swoim fanpage), albo na jakimś forum dyskusyjnym (nie dotyczącym survivalu, zagadnień taktycznych, itd.), wraz z klikalnym odnośnikiem do naszego bloga,
 3. przesłać do nas na adres poczta[małpeczka]domowy-survival.pl e-mail z tytułem „konkurs” i adresem opublikowanej informacji, nie później niż w poniedziałek 25.03.2013 r.

My (tj. ja i Krzysiek) wybierzemy dwa najciekawsze teksty, które w naszym odczuciu będą najlepiej podsumowywały filozofię nowoczesnego survivalu i bez zbędnego straszenia ludzi końcem świata będą zachęcać do zainteresowania tematem. Przyznamy wtedy odpowiednio nagrodę główną i nagrodę pocieszenia.

Dodatkowe informacje:

 • rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w kolejnym tygodniu, tj. nie później, niż do 29.03.2013 r., 
 • prosimy nie rejestrować się na forum wyłącznie po to, by wrzucić tam wiadomość konkursową — administratorzy forów tego nie lubią, a oczekujemy, że tekst będzie widoczny w dniu ogłoszenia wyników konkursu,
 • jeśli planujesz publikację tekstu konkursowego na Facebooku, upewnij się, że będzie on widoczny dla osób niebędących Twoimi znajomymi.

W razie wątpliwości, pytajcie w komentarzach.

Survivalista (admin)

Artur Kwiatkowski. Magister inżynier, posiadacz licencjatu z zarządzania. Samouk w wielu dziedzinach, ale nie czuje się ekspertem w żadnej. Interesuje się zdrowym życiem i podróżami. I przygotowaniami na trudne czasy, rzecz jasna!

Mogą Cię zainteresować także...

2 komentarze

 1. Mariusz pisze:

  Tekst musi być w formie czystego tekstu? xD Czy można się pokusić o stworzenie jakiejś animacji, lub prezentacji z danym tekstem?

  • Survivalista (admin) pisze:

   Czysty tekst, choć może być z obrazkami, jakimś filmem wklejonym z YT, czy czymś w ten deseń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Notify me of followup comments via e-mail. You can also subscribe without commenting.

banner