Redakcja Domowego Survivalu / kontakt

Redakcja Domowego Survivalu na co dzień składa się z:

Artura Kwiatkowskiego (survivalista/admin, na innych forach i blogach podpisuję się najczęściej jako Domowy Survivalista) – pomysłodawcy serwisu i autora większości tekstów. Mam nieco ponad 30 lat, rodzinę, niespecjalnie mam ochotę pisać o sobie, dlatego staram się pozostać raczej anonimowy. Można się ze mną skontaktować mailem (poczta[małpka]domowy-survival[kropeczka]pl).

Krzyśka Lisa – zajmującego się z początku głównie kwestiami technicznymi, później autora najpierw wpisów gościnnych, a później publikowanych pod swoim kontem. Dostępny pod adresem krzlis[małpka]gmail[kropeczka]com. Prowadzi m.in. DrewnoZamiastBenzyny.pl oraz blog o budowie domu autonomicznego.

Jeśli potrzebny jest pilny kontakt (np. dla mediów) — piszcie do Krzyśka, można do niego też dzwonić (662 557 547).

 

Pojechaliśmy z Arturem gotować w śniegu. Materiał wideo się robi.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika A. Kwiatkowski, K. Lis (@dwelling.survival)

Poznaliśmy się dobre 15 lat temu. Obaj przeżyliśmy fascynację grami RPG (tymi z kostkami, kartami postaci i ołówkiem), Falloutem, airsoftem. W podobny sposób — realistycznie — patrzymy na świat.

Obaj jesteśmy prepperami, jak można byłoby nas określić. Przygotowujemy się na gorsze czasy i piszemy o tych przygotowaniach na łamach tego bloga.

Dane adresowe redakcji

Za serwis odpowiada firma
Krzysztof Lis PRO
ul. Skoroszewska 24/3
02-495 Warszawa.

Jeśli potrzebujesz przesłać nam jakąś paczkę, najpierw odezwij się mailem. 🙂