O czym będę tu pisać?

Na łamach tego bloga chciałbym dzielić się z Wami wiedzą i pomysłami na temat domowego survivalu. Czyli tego, co możemy zrobić, by przygotować się na jakąś niespodziewaną katastrofę.

W tym roku takie katastrofy w Polsce były już dwie. Po pierwsze, kilkutygodniowa przerwa w dostawach prądu w Małopolsce, spowodowana uszkodzeniami sieci elektroenergetycznej. Po drugie, dwie fale powodziowe na wielu rzekach w kraju. Jestem przekonany, że możemy wiele zrobić, by choć trochę zabezpieczyć się przed skutkami takich katastrof. Musimy tylko działać na poziomie naszych rodzin i domów. Zrobić kilka rzeczy, które pozwolą lepiej zabezpieczyć nasz dobytek, styl życia, lepiej zaspokoić nasze potrzeby w sytuacji kryzysowej.

Wiele z rzeczy, o których będę pisać, ułatwia też życie na co dzień. I o to właśnie chodzi — ułatwiać życie w sytuacjach trudnych ale także gdy one nigdy nie nadejdą.

Stay tuned! Czuję, że będziemy się tu świetnie bawić!

Survivalista (admin)

Artur Kwiatkowski. Magister inżynier, posiadacz licencjatu z zarządzania. Samouk w wielu dziedzinach, ale nie czuje się ekspertem w żadnej. Interesuje się zdrowym życiem i podróżami. I przygotowaniami na trudne czasy, rzecz jasna!

Mogą Cię zainteresować także...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Notify me of followup comments via e-mail. You can also subscribe without commenting.