Pierwszy zlot fanów Domowego Survivalu na strzelnicy

Drodzy Czytelnicy,

zaanonsowałem to wydarzenie już na Facebooku, ale uznałem, że trzeba napisać też tutaj.

Chcielibyśmy bardzo spotkać się z Wami na żywo, porozmawiać, poznać Was i Wasze potrzeby.

Wymyśliliśmy sobie, że pierwsze spotkanie zorganizujemy na strzelnicy, którą sami odwiedzamy — w Warszawie na Bielanach. Chcemy bowiem pokazać tej części z Was, która nigdy nie robiła dziur ołowiem w papierowych tarczach, że to wielka frajda.

Wstępnie ustaliliśmy termin 30.10.2013 r., czyli w środku tygodnia. Wstępnie na godzinę 17, bo strzelnica czynna jest do 19. Jesteśmy jednak otwarci na propozycje, równie dobrze możemy zorganizować spotkanie w weekend, gdybyście uznali, że potrzeba nam więcej czasu. Jeśli wolisz inny termin, daj znać w komentarzu tutaj. Chcielibyśmy do końca tego tygodnia wiedzieć dokładnie, na kiedy się umawiamy.

Strzelnica Związkowego Klubu Strzeleckiego jest chyba najtańszą w Warszawie, najtańszy pakiet amunicji do postrzelania kosztuje 25 PLN. W tej cenie dostaniecie 25 pocisków kalibru .22 LR (do pistoletu sportowego lub rewolweru), nauszniki, papierowe tarcze, miejsce do postrzelania, oraz opiekę instruktora i przeszkolenie.

Jeśli macie ochotę się z nami spotkać, nawet niekoniecznie postrzelać, zapraszamy!

Prosimy zapisywać się na Facebooku, bo chcemy zawczasu zarezerwować tory i broń, a do tego celu potrzebujemy wiedzieć, ile nas będzie osób. Jeśli nie masz konta na FB, albo nie chcesz się tam wpisywać, daj znać mailem.

Survivalista (admin)

Artur Kwiatkowski. Magister inżynier, posiadacz licencjatu z zarządzania. Samouk w wielu dziedzinach, ale nie czuje się ekspertem w żadnej. Interesuje się zdrowym życiem i podróżami. I przygotowaniami na trudne czasy, rzecz jasna!

Mogą Cię zainteresować także...

14 komentarzy

 1. Kamil pisze:

  Cześć nie dało by się przełożyć terminu na sobotę ?

  • Survivalista (admin) pisze:

   Z naszego doświadczenia wynika, że terminy październikowo-listopadowe są dość mocno obłożone różnymi wyjazdami, dlatego woleliśmy zaproponować spotkanie w tygodniu.

   Co jednak nie oznacza, że w przyszłości nie będziemy się chcieli spotkać z Wami w jakiś weekend, np. w styczniu. 🙂

 2. bajcik pisze:

  Do czytelników „gotowych na wszystko” pasowałaby taka formuła zlotu:

  „Nadchodzi zima. Gdy tylko gdzieś w Polsce pojawi się pierwsza awaria sieci energetycznej w wyniku której pozbawionych prądu będzie min 5000 osób na dłużej niż 12 godzin, spotykamy się na najbliższej (od tego miejsca) stacji benzynowej w ciągu 72 godzin”.

  I nie ma że brak urlopu, że nieprzygotowany, że zimno, że się nie chce, że żona nie pozwala 🙂

  Środek tygodnia, 17ta we Warszawie to jest propozycja tylko dla tambylców.

  • Anka pisze:

   Popieram. 🙂 Wczoraj w Wawie był (niezbyt skutecznie zapowiedziany) test syren alarmowych. Postanowiliśmy potraktować to wycie na serio. Bieganie po pracowni w L-2 i pełnym p-gazie… bezcenne. 😀 Szkoda, że mieliśmy jeszcze kilka rzeczy do zrobienia w codziennym trybie i nie mogliśmy zrobić takiego totalnego testu bug-out…

   • qwerty pisze:

    Po co była maska? Jeżeli się nie mylę to ogłoszono alarm powietrzny, czyli należało pędzić do schronu.
    To mnie zastanawia, że według instrukcji należy szukać schronienia. Oczywiście to mądra rada, ale gdzie się dowiedzieć, o położeniu takowego?

 3. Iulius pisze:

  Jak już się zbierzecie w co najmniej 3 oosoby, załóżcie stowarzyszenie kolekcjonerskie (papiery są na stronie ROMB).

 4. der will zur macht pisze:

  Zapoznałem się z tą strzelnicą nie przeczę zainspirowany Waszą stroną. Polecam, bardzo sympatyczne miejsce i ludzie. Jednak środek tygodnia o 17 sorry. No i nie mam fejsbuka

  • Survivalista (admin) pisze:

   Kolejne spotkanie zrobimy w weekend. A brak konta na FB da się jakoś obejść. 🙂

 5. Pi pisze:

  Polskie fabryki National Geographic – 21:00, 29.10.2013
  Tak duża firma energetyczna jak Tauron musi pozyskiwać prąd z wielu źródeł, ich dywersyfikacja zmniejsza ryzyko awarii, której skutki odczułby cały system energetyczny. Poza elektrowniami węglowymi, koncerny energetyczne rozbudowują zasoby źródeł odnawialnych, takich jak elektrownie wodne, wiatrowe oraz słoneczne. Program przedstawia proces produkcji energii elektrycznej, od momentu wydobycia węgla, poprzez pracę turbozespołu w Elektrowni Łagisza w Będzinie i elektrowni wiatrowej w Lipnikach, aż po sprzedaż prądu na światowych rynkach.

  Ameryka bez prądu
  (American Blackout) National Geographic – 21:00, 03.11.2013

  Czy ludzie, którzy przygotowują się na koniec świata, mają rację? Przyjrzyjmy się, co się stanie, jeśli w całej Ameryce nagle zabraknie .

  • bajcik pisze:

   Pi – twój komentarz dowodzi że to forum powinno mieć czata do pogaduszek i innych treści które się deaktualizują.

   Dzięki za cynk, swoją drogą.

 6. skryty pisze:

  Witam
  Czy spotkanie odbyło się?
  Czy zostało przełożone na inny termin?

 7. skryty pisze:

  Czy planujecie kolejne spotkanie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Notify me of followup comments via e-mail. You can also subscribe without commenting.