Prepersi. Gotowi na wszystko – serial dokumentalny na Fokus TV od 02.11.2015

W najbliższy poniedziałek, 2. listopada o 22:00 rozpocznie się emisja pierwszego odcinka serialu dokumentalnego „Prepersi. Gotowi na wszystko” zrealizowanego w tym roku przez Fokus TV.

Wspominamy o tym między innymi także dlatego, że trochę pomagaliśmy w przygotowaniach do stworzenia tego dokumentu, a w jednym z odcinków wystąpił nawet Krzysiek.

Na łamach serialu zostaną przedstawione różne aspekty przygotowań na trudne czasy, m.in. zdobywanie pożywienia w lesie, rozbijanie obozu w trudnych warunkach, ewakuacja i samoobrona.

Więcej informacji znajdziecie tutaj:

My na pewno będziemy oglądać i Was do tego też zachęcamy!

Survivalista (admin)

Artur Kwiatkowski. Magister inżynier, posiadacz licencjatu z zarządzania. Samouk w wielu dziedzinach, ale nie czuje się ekspertem w żadnej. Interesuje się zdrowym życiem i podróżami. I przygotowaniami na trudne czasy, rzecz jasna!

Mogą Cię zainteresować także...

4 komentarze

 1. Leszek LJM pisze:

  Zapowiada się nieźle, szkoda, że taki program jest o takiej (IMO) mało przystępnej godzinie. Ale i tak obejrzę.

  • Piotr pisze:

   Na szczęście mamy XXI wiek i możliwość nagrania sobie audycji (i obejrzenia o innej porze) albo obejrzenia programu w internecie (zresztą na FocusTV często lecą powtórki programów o innych porach, o 22:00 będą tylko pierwsze wyświetlenia danych odcinków :D).
   Też się cieszę, zwłaszcza po przeczytaniu formuły w jakiej ma być program (nie będzie „gwiazdorzenia idoli” tylko odcinki tematyczne z konkretną wiedzą w danej dziedzinie, a przynajmniej na to się zapowiada).

 2. Snip pisze:

  Niestety słaby ten serial jest, a ten Moeller to straszny ponurak i nie pasuje do tego programu.

 3. nemo pisze:

  Apokalipsę Zombie mogli sobie darować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Notify me of followup comments via e-mail. You can also subscribe without commenting.