Wędki, puszki i przyrządy do szycia, czyli miejsca 51-60 z listy „Top 100 rzeczy…”

60. Puszkowane owoce, warzywa, zupy i gotowe dania

Specjalnie przejrzałem tę listę raz jeszcze, by zobaczyć, czy przypadkiem nie było na niej mowy o mięsnych i rybnych konserwach. Nie było tego ich wcześniej, na poprzednich pozycjach.

To mi się wydaje dziwne, bo sądzę, że raczej znikać będą właśnie puszkowane mięsa i ryby, a dopiero w drugiej kolejności warzywa, owoce, zupy i sosy oraz inne tego typu produkty. Zresztą nie tylko w puszce, bo i te w słoikach będą znikać. Słoiki są przecież prawie tak samo dobre, jak puszki.

Wydaje mi się, że te produkty będą kupowane z dużo większym priorytetem, niż wskazywałoby na to miejsce 60 na liście top 100. Tak, one będą znikać. Tak, powinniście mieć zapas tego typu produktów.

Wnioski

Jesteśmy grubo za połową listy. Czy były tu jakieś zaskakujące pozycje? Chyba niespecjalnie, może tylko te płyny do prania i wędki wraz z osprzętem. Chociaż co do tych wędek to mam mieszane uczucia i wątpliwości.

Wydaje mi się, że część z tych rzeczy byłaby kupowana dużo szybciej, niż wydaje się to autorom tej listy (czyniąc milczące założenie, że są one uszeregowane zgodnie z priorytetem ich wykupowania).

Akurat w tej dziesiątce nie bardzo były rzeczy, które zostały na listę wciągnięte chyba trochę na siłę.

Zobaczymy, co będzie dalej!

Ten artykuł ma także kolejne strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Krzysztof Lis

Magister inżynier mechanik. Interesuje się odnawialnymi źródłami energii, biopaliwami i nowoczesnym survivalem.

Mogą Cię zainteresować także...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Notify me of followup comments via e-mail. You can also subscribe without commenting.

banner