Wieczne pióro Parker – klasa i funkcjonalność

Parker to marka znana wszystkim miłośnikom wiecznych piór. Firma istnieje na rynku przeszło 130 lat i ciągle zachwycą wysoką jakością, stylem i profesjonalizmem. Piór i długopisów Parker nie sposób pomylić z innymi. Co je wyróżnia? Jakie pióra wieczne Parker warto kupić?

Parker – krótka historia marki

Parker to firma znana na całym świecie. Została założona w 1888 roku w USA, w stanie Wisconsin przez George’a Safforda Parkera. Od początku firma produkowała wieczne pióra, mottem założyciela były słowa „Zawsze można stworzyć lepsze pióro”. Regularnie firma wprowadzała innowacyjne technologie, dzięki którym wieczne pióra stawały się coraz lepsze i komfortowe w użytkowaniu. Parker stworzył m.in. system chroniący przed przeciekaniem, pióro z suchym atramentem, aktywowane poprzez dodanie wody, długopisy wyposażone we wkładkę do guzików, z wysokiej jakości, twardej gumy, model pióra 51 z szybkoschnącym atramentem, a także limitowane modele ze złota i srebra. Firma szybko zdobyła uznanie na całym świecie, oddziały powstały Kanadzie, Danii, Anglii, Francji, Argentynie, czy Meksyku. Obecnie firma nadal produkuje wysokiej jakości wyroby piśmiennicze, należy do grupy Sanford, która jest również właścicielem grupy Waterman.

Pióro wieczne Parker – co je wyróżnia?

Pióra wieczne Parker to klasa sama w sobie. Od samego początku marka stawiała na wysoką jakość i innowacyjne rozwiązania. Wszystkie długopisy i pióra są dopracowane w najmniejszych detalach. Wyróżnia je niezwykła funkcjonalność, zastosowanie trwałych, wytrzymałych materiałów, estetyka, interesująca kolorystyka. W wielu modelach wykorzystywane jest srebro i złoto, nanoszone laserem. Takie egzemplarze przyciągają wzrok, przeznaczone są dla najbardziej wymagających klientów. Wieczne pióra mają ekskluzywny charakter, wybierają je znane osoby, politycy, gwiazdy świata filmu i muzycy, a także biznesmeni, którzy chcą podkreślić swoją klasę. Pióra Parker są również często kupowane przez kolekcjonerów, którzy szukają niezwykłych modeli. Są idealne do podpisywana dokumentów, sporządzania notatek czy zapisywania własnych przemyśleń.

Szeroka szeroki wybór piór Parker

Oferta piór Parker jest bardzo szeroka, regularnie pojawiają się nowe, ciekawe modele. Wszystkie wyróżnia klasa, elegancja i funkcjonalność. Pióro Parker nadają się idealne do użytku na co dzień, jak i podpisywania ważnych dokumentów, może być używane przez dorosłych i dzieci. Warto je mieć w kieszeni czy torebce. W ofercie są tradycyjne, znane od lat modele, a także nowości. Bardzo lubiane jest wieczne pióro Parker Vector, które łączy klasykę i nowoczesność. Idealne nadaje się dla dzieci, które uczą się stawiać pierwsze litery. Jest wykonane ze stali nierdzewnej z dopasowanymi wykończeniami, wyróżnia je lekkość, trwałość oraz smukły kształt, który dobrze leży w dłoni. Pióro jest do nabycia w wielu pięknych kolorach np. czerwień, fiolet i granat. Występuję w wersji dla leworęcznych. Innym polecanym modelem jest pióro wieczne Jotter. To klasyczny model, który gwarantuje niezawodność, trwałość i klasę. Ma lekko zaokrąglone elementy, dzięki czemu jest subtelne i delikatne, doskonałe do codziennego użytku. Plusem tego modelu jest atrakcyjna cena. Ciekawą opcją jest pióro Sonnet, które wyróżnia tradycyjne wzornictwo. Ma elegancki charakter, wyrazisty, a jednocześnie minimalistyczny design. Jest praktyczne, pisanie piórem pozwala poprawić charakter pisma. Oprócz piór w asortymencie marki Parker dostępne są także eleganckie długopisy, wkłady, naboje oraz funkcjonalne, niezawodne zestawy, które są doskonałym pomysłem na prezent. Pióra można ozdobić indywidualnym grawerem.

Pióra wieczne Parker to inwestycja na lata. Są trwałe, odporne na uszkodzenia, zachwycają jakością i ergonomią. Warto mieć co najmniej jeden egzemplarz, który uprzyjemni pisanie i wypełnianie druków.

Artykuł sponsorowany

Mogą Cię zainteresować także...

1 Response

  1. Mipisi pisze:

    Który model najlepiej się sprawdzi na trudne czasy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Notify me of followup comments via e-mail. You can also subscribe without commenting.