Wygodne materace we Włocławku – czym się kierować przy zakupie?

Sen to jedna z podstawowych, a jednocześnie również najważniejszych funkcji życiowych każdego z nas. Jakościowy, bezpieczny sen jest gwarancją lepszego działania organizmu przez cały dzień. Warto wobec tego zadbać o jego prawidłowy przebieg i zapewnić sobie lepsze samopoczucie i zdrowy wypoczynek w ciągu nocy.

Zaufany producent to podstawa!

Poszukując najlepszego materaca do naszych potrzeb i preferencji, stajemy przez możliwością wybrania się do jednego z wielu sklepów stacjonarnych. Szeroki wybór wśród sklepów, marek i produktów może wprowadzać mętlik, przez co sami nie wiemy, co wybrać. Warto w takiej sytuacji postawić na renomowanych i doświadczonych producentów, którzy mają bardzo bogatą ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Z pomocą przychodzi firma Hilding, która oferuje swoim klientom produkty bardzo dobrej jakości, tworzone z pasją i dbałością o każdy szczegół. Ta międzynarodowa marka jest popularna wśród Polaków i posiada swoje oddziały w różnych miastach. Proponowane przez nią materace znajdziemy na przykład na materacewloclawek.eu, a jeśli interesuje nas przetestowanie wybranych modeli i zakupy tradycyjne, możemy wybrać i odwiedzić jeden ze sklepów stacjonarnych. W sklepach online marki Hilding możemy zapytać również o pomoc eksperta, który doradzi nam, na jakie aspekty produktów zwrócić uwagę, a także sprawdzić lokalizację najbliższego punktu sprzedaży w swojej okolicy.

Firma Hilding może poszczycić się ogromnym uznaniem wśród klientów, którzy doświadczyli prozdrowotnych właściwości jej produktów, a także licznymi certyfikatami, stanowiącymi potwierdzenie jakości, takimi jak: Oeko-Tex®, zapewniający o tym, że wszystkie materiały użyte do produkcji materacy są wolne od szkodliwych substancji mających negatywny wpływ na zdrowie. Marka uzyskała także pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, gwarantującą bezpieczny sen dla najmłodszych. Dodatkowo marka posiada certyfikat Szwajcarskiego Instytutu AEH oraz spełnia zasadnicze wymogi dyrektyw unijnych dotyczące zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkownika, ochroną zdrowia i ochroną środowiska.

Na co zwrócić uwagę, wybierając model dla siebie?

Przy wyborze odpowiedniego modelu materaca należy kierować się w szczególności kilkoma parametrami. Jedną z takich rzeczy jest rozmiar, który powinien być dostosowany do tego, czy śpimy sami, czy z drugą osobą (w przypadku spania w pojedynkę szerokość materaca musi wynosić co najmniej 70 cm, a przy dwóch osobach – 140 cm). Kolejną równie istotną kwestią jest określenie rodzaju produktu (piankowy, sprężynowy itp.) oraz poziomu twardości (wyrażanego literą H oraz cyfrą od 1 do 5, gdzie 1 oznacza materac miękki, a 5 – najtwardszy, polecany osobom o większej masie ciała). 

Jeżeli zależy nam na szczególnym zadbaniu o kręgosłup w trakcie snu, warto przyjrzeć się takim modelom jak: FANDANGO, FLAMENCO oraz BOOGIE, które dedykowane są osobom aktywnym fizycznie. Dla seniorów dedykowane są takie rozwiązania jak materac STEP, a dla par polecane są opcje typu FOXFORT czy KONGA, dzięki którym obie osoby będą mogły odpowiednio wypocząć w ciągu nocy. W ofercie Hilding znajdziemy także materace dla najmłodszych z pokrowcem LOTUS, który można zdjąć i wyprać, co pomaga w utrzymaniu czystości. 

Mogą Cię zainteresować także...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Notify me of followup comments via e-mail. You can also subscribe without commenting.