Zapis live Q&A na początek wiosny

W ubiegłym tygodniu, jak mniej więcej co miesiąc, spotkaliśmy się na YouTube i innych platformach (Twitter/X, Twitch, Facebook) aby w formie transmisji na żywo poodpowiadać na Wasze bieżące pytania.

Poniżej znajduje się pełny zapis wideo całej transmisji oraz wersja audio w formie wyczyszczonej, tj. pozbawionej zbędnych pauz i przerywników.

Wideo w tak samo wyczyszczonej wersji mogą oglądać osoby wspierające nas w serwisie Patronite.pl. Audio zaś można odsłuchać również w popularnych platformach z podcastami.
.

Survivalista (admin)

Artur Kwiatkowski. Magister inżynier, posiadacz licencjatu z zarządzania. Samouk w wielu dziedzinach, ale nie czuje się ekspertem w żadnej. Interesuje się zdrowym życiem i podróżami. I przygotowaniami na trudne czasy, rzecz jasna!

Mogą Cię zainteresować także...

3 komentarze

 1. Ziemniak pisze:

  Bardzo ciekawy zestaw ewakuacyjny https://kolba.pl/product/65171,zestaw-awaryjny-help-bag-max-plecak-ewakuacyjny-z-wyposazeniem-pomaranczowy
  Oczywiście kolorek czy napisy sa seksy, a łopatka i wiele innych rzeczy zbędnych. Brak ubrań. Ale …. warto zobaczyć i przeczytać opis. Ja znalazłem kilka fajnych rzeczy do dodania.

  • Krzysztof Lis pisze:

   Dostałem od producenta do testowania. Pomysł fajny. Będzie recenzja na kanale i na blogu.

 2. Emeryt pisze:

  Ą konkretnie jak zrobić mnie przeciwczolgową?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Notify me of followup comments via e-mail. You can also subscribe without commenting.