Zestaw przetrwania dla Patrona ;)

W tym miejscu zebraliśmy najważniejsze informacje dla osób wspierających nas w serwisie Patronite.pl

1. Lista osób wspierających

Pełna lista osób wspierających znajduje się tutaj.

Imiona lub pseudonimy nowych Patronów umieszczamy także sukcesywnie w kolejnych filmach na YT.

Ponieważ w środowisku prepperów anonimowość jest niekiedy dość ważna, wypełnij proszę podlinkowaną tutaj ankietę (w sekcji „Lista wspierających (…)”) i daj znać, jak mamy Cię podpisać.

2. Filmy bez reklam przez dwa dni, tylko dla Patronów

Od momentu, gdy osiągnęliśmy cel 500 zł miesięcznie, przez pierwsze dwa dni po publikacji nowe filmy są dostępne tylko dla Patronów i w dodatku bez reklam.

Ponieważ nie da się na ten moment połączyć Patronite.pl z YouTube, filmy te będziemy wrzucać na YT jako niepubliczne, a następnie informować Was o nich za pośrednictwem nowego posta na Patronite.pl.

Warto skorzystać z opcji powiadomienia e-mail o nowych postach na Patronite.pl, bo zawsze z niej korzystamy przy wrzucaniu tam nowych rzeczy. 😀

Ponieważ jest taka teoria, że YouTube obcina zasięgi nowych filmów, jeśli przed opublikowaniem są przez dłuższy czas dostępne w serwisie jako niepubliczne lub prywatne, na ten moment staramy się wrzucać drugą kopię takiego materiału, już z reklamami, która trafi do szerokiej publiczności.

To dokładnie te same materiały, choć delikatnie przemontowane (np. dodajemy do nich planszę z listą wspierających, albo obcinamy kilka klatem), bo YouTube wykrywa duplikaty wrzucanych filmów i nie pozwalałby nam tego zrobić inaczej…

3. Priorytetowa lista nowych pomysłów na filmy

Jako Patroni macie pierwszeństwo w zgłaszaniu pomysłów na nowe materiały. Do tego służy ankieta znajdująca się także tutaj (w sekcji „Ankieta do zbierania tematów (…)”).

4. Rabaty na zakupy w sklepie KARALUCH

Dostępne są również w formie postów na Patronite.pl:

5. Forum dyskusyjne

Dla patronów z progów 30 zł i wyższych udostępniliśmy nasze Forum Domowego Survivalu. Jest to bezpieczne, wolne od spamu, ręcznie sprzątane przez nas miejsce do dyskusji i Waszych strategiach przetrwania i na poddawanie Waszych pomysłów szerszej dyskusji.

Rejestracja nowych kont na Forum jest wyłączona, dlatego prosimy o kontakt w celu ręcznego założenia Wam kont!

6. Archiwum wszystkich filmów Domowego Survivalu do pobrania

Pracujemy nad ściągnięciem i udostępnieniem wszystkich filmów opublikowanych na YouTube.

Ponieważ jest to ogromna praca, daj proszę znać, które filmy chciałbyś ściągnąć, to zaczniemy od udostępnienia w pierwszej kolejności właśnie tych filmów. 😀